Cristallo Snow kwartsiet keukenblad

Prijs op aanvraag

Prijsaanvraag

Beschrijving

Cristallo Snow kwartsiet

Cristallo Snow kwartsiet is een luxe natuursteen met een lichte, heldere en frisse uitstraling. De witte basis en subtiele natuurlijke tekening geven het blad een elegante look die doet denken aan sneeuw, kristal en licht. Daardoor is een Cristallo Snow kwartsiet keukenblad een sterke keuze voor wie een licht natuursteen werkblad zoekt dat rust, luxe en ruimtelijkheid toevoegt aan de keuken.

Waar sommige natuursteenbladen krachtig en druk aanwezig zijn, blijft Cristallo Snow kwartsiet juist verfijnd en helder. Het blad past goed in moderne keukens, minimalistische interieurs, lichte woonkeukens en luxe maatwerkkeukens waarin een frisse en rustige basis belangrijk is.

Door de lichte kleur combineert Cristallo Snow kwartsiet mooi met wit, crème, beige, taupe, licht hout, donker hout, zwart, antraciet, rvs, messing en brons. Met lichte fronten ontstaat een rustige ton-sur-ton uitstraling. Met donkere kasten krijgt het blad juist meer contrast en komt de witte natuursteen extra mooi naar voren.

Bij Woertman Natuursteen maken wij uw Cristallo Snow kwartsiet keukenblad volledig op maat. Het blad wordt zorgvuldig ingemeten, bewerkt en afgewerkt volgens uw keukenopstelling en wensen. Denk aan een aanrechtblad, kookeiland, spatwand, achterwand, badkamerblad, wastafelblad, tafelblad of barblad.

Wit kwartsiet keukenblad met frisse uitstraling

Cristallo Snow is een goede keuze wanneer u zoekt naar een wit kwartsiet keukenblad met een luxe natuursteen uitstraling. Het blad heeft een lichte basis, maar oogt niet vlak of standaard. De natuurlijke structuur en subtiele adering zorgen voor diepte en maken ieder blad uniek.

Een natuursteen keukenblad zoals Cristallo Snow kwartsiet laat de keuken lichter en ruimer aanvoelen. Vooral in open woonkeukens, moderne designkeukens en keukens met een groot kookeiland komt deze frisse uitstraling goed tot zijn recht.

Luxe alternatief voor een standaard wit keukenblad

Een wit keukenblad hoeft niet egaal of strak te zijn. Cristallo Snow kwartsiet geeft juist meer karakter aan een lichte keuken, zonder de rustige uitstraling te verliezen. De steen voelt exclusiever aan dan een standaard wit werkblad en brengt natuurlijke diepte in het interieur.

In combinatie met hout krijgt Cristallo Snow kwartsiet een warmere en zachtere uitstraling. Met zwart, antraciet of donkere grepen ontstaat een krachtig contrast. Messing, brons of champagnekleurige kranen versterken de luxe uitstraling van het blad.

Cristallo Snow kwartsiet op maat gemaakt

Bij Woertman Natuursteen wordt ieder keukenblad van kwartsiet op maat gemaakt. Wij kijken naar de afmetingen, praktische indeling, dikte, randafwerking, uitsparingen en afwerking. Ook adviseren wij hoe de natuurlijke tekening het mooiste uitkomt in uw keuken.

Bij een licht natuursteen zoals Cristallo Snow is een goede indeling belangrijk. De adering, structuur en kleurnuances kunnen per plaat verschillen. Door vooraf goed naar de slab en keukenopstelling te kijken, kan het blad zo verwerkt worden dat de natuurlijke lijnen mooi doorlopen.

Toepassingen van Cristallo Snow kwartsiet

Cristallo Snow kwartsiet is geschikt voor verschillende maatwerktoepassingen. In de keuken wordt het vaak gebruikt als kwartsiet keukenblad, kookeiland, spatwand of achterwand. Daarnaast is het materiaal ook geschikt als badkamerblad, wastafelblad, tafelblad, barblad of wandbekleding.

Vooral als groot kookeiland of doorlopende achterwand zorgt Cristallo Snow kwartsiet voor een luxe en ruimtelijk effect. Door hetzelfde materiaal op meerdere plekken terug te laten komen, ontstaat een rustige en samenhangende natuursteen uitstraling.

Combineren met kleuren en materialen

Cristallo Snow kwartsiet laat zich goed combineren met verschillende keukenstijlen. In een volledig lichte keuken zorgt het blad voor rust, helderheid en elegantie. Met houten fronten krijgt het geheel een natuurlijke en warme uitstraling. Met donkere fronten ontstaat juist een moderne en krachtige keuken.

Ook metalen accenten bepalen de sfeer. Rvs maakt de keuken strak en modern. Messing, brons of champagnekleurige details zorgen voor een warmere en luxere uitstraling. Daardoor past Cristallo Snow kwartsiet zowel in moderne designkeukens als in rustige, tijdloze woonkeukens.

Onderhoud van Cristallo Snow kwartsiet

Cristallo Snow kwartsiet is een echt natuursteen materiaal. Dat betekent dat elk blad uniek is en dat goed onderhoud belangrijk blijft. Voor dagelijks schoonmaken is lauwwarm water met een zachte doek meestal voldoende. Eventueel kunt u een mild reinigingsmiddel gebruiken.

Vermijd agressieve of zure schoonmaakmiddelen. Gebruik daarnaast snijplanken bij het snijden en onderzetters voor hete pannen. Afhankelijk van de gekozen afwerking en het dagelijks gebruik kan impregneren worden geadviseerd. Wij vertellen u graag hoe u uw Cristallo Snow kwartsiet keukenblad het beste mooi houdt.

Wat kost een Cristallo Snow kwartsiet keukenblad?

De prijs van een Cristallo Snow kwartsiet keukenblad op maat hangt af van de afmetingen, dikte, randafwerking, uitsparingen, afwerking, transport en montage. Ook extra onderdelen zoals een spatwand, achterwand, barblad of kookeiland hebben invloed op de totaalprijs.

Omdat ieder natuursteen keukenblad maatwerk is, maken wij graag een offerte op basis van uw keuken en wensen. Zo krijgt u duidelijk inzicht in de mogelijkheden en kosten.

Advies over Cristallo Snow kwartsiet

Cristallo Snow kwartsiet is een exclusieve keuze voor wie een helder, licht en luxe natuursteen keukenblad zoekt. Het materiaal geeft de keuken een frisse basis, maar behoudt door de natuurlijke structuur een uniek karakter.

Bij Woertman Natuursteen helpen wij u met materiaalkeuze, maatwerk en plaatsing. Zo krijgt u een Cristallo Snow kwartsiet keukenblad op maat dat past bij uw keuken, interieur en dagelijks gebruik.

Aanvullende informatie

Afwerking

Leather Finish

Materiaal

Kwartsiet

Veelgestelde vragen:

Heb je een vraag over een van onze producten?
Onze verkoopspecialisten staan voor je klaar!
Neem contact met ons op!
Cristallo Snow kwartsiet is een luxe natuursteen met een lichte, witte basis en subtiele natuurlijke tekening. Het materiaal wordt veel gebruikt voor keukenbladen, kookeilanden, spatwanden en andere maatwerktoepassingen.
Ja, Cristallo Snow kwartsiet is geschikt als keukenblad. Het materiaal heeft een luxe natuursteen uitstraling en wordt veel gekozen voor lichte en moderne keukens. Goed onderhoud blijft wel belangrijk.
De prijs hangt af van de afmetingen, dikte, randafwerking, uitsparingen, afwerking en montage. Voor een exacte prijs kunt u vrijblijvend een offerte aanvragen.
Cristallo Snow kwartsiet combineert mooi met wit, crème, beige, taupe, licht hout, donker hout, zwart, antraciet, rvs, messing en brons. Daardoor past het goed in lichte, moderne en luxe keukens.
Ja, Cristallo Snow kwartsiet is zeer geschikt voor een kookeiland. Op een groter oppervlak komt de lichte natuursteen uitstraling mooi naar voren en krijgt de keuken een luxe en ruimtelijk effect.
Maak het blad schoon met lauwwarm water, een zachte doek en eventueel een mild reinigingsmiddel. Vermijd zure of agressieve middelen en gebruik snijplanken en onderzetters.
📞  Afspraak maken
cartmagnifiercross
Winkelwagen

Geen producten in de winkelwagen.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram